EcoPellet

EcoPellet

help_outlineZapytaj o produkt
EcoPellet

EcoPellet

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Jest pelletem najwyższej jakości wyprodukowanym z czystych suchych trocin i wiórów sosnowych, jest materiałem opałowym do ogrzewania domów, zakładów gospodarczych i innych pomieszczeń. Dużą zaletą pelletu jest śladowa ilość popiołu. Posiada certyfikat DINplus, A1, ENplus

Dostępny w ofercie naszego sklepu EcoPellet to doskonały materiał opałowy. Do jego produkcji wykorzystywane są wyłącznie czyste i odpowiednio wysuszone trociny i wióry sosnowe. To pewność właściwego ogrzewania pomieszczeń w domach, zakładach produkcyjnych, lokalach usługowych i obiektach użyteczności publicznej. EcoPellet oferowany jest w workach o pojemności 15 kg. W przypadku większych zamówień gwarantujemy transport wraz z rozładunkiem we wskazanym miejscu. Obsługujemy klientów z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz dolnośląskiego.

Co wyróżnia dobry pellet?

W zależności od konkretnych parametrów pellet może mieć różną jakość. Dobry materiał wyróżnia się gładką powierzchnią, jednolitym kolorem przypominającym naturalne drewno oraz jednakową wielkością każdego z kawałków. Podczas spalania taki pellet wydziela zapach palonego drewna, ponieważ w jego składzie nie ma żadnych sztucznych substancji dodatkowych. Każdy dobry opał wyróżniany jest odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi jego wysoką jakością. Należą do nich m.in. DINplus oraz ENplus. Zarówno prezentowany EcoPellet, jak i dostępny u nas pellet Barlinek mają oba certyfikaty. Dzięki temu bez obaw możesz zdecydować się na ich zakup.

Parametry: 

średnica: 6 mm

wilgotność: < 10 %

zawartość popiołu: < 0,7 %

wartość opałowa: > 4,6 kWh/kg

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło