Pellet Barlinek

Pellet Barlinek

help_outlineZapytaj o produkt
Pellet Barlinek

Pellet Barlinek

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Pellet Barlinek to jeden z trzech dostępnych w naszym sklepie materiałów opałowych. Z jego stosowaniem wiąże się wiele korzyści. Uzyskiwane z odpadów drzewnych granulki podczas palenia przyjemnie pachną świeżym drewnem. Takie paliwo z biomasy nie zanieczyszcza środowiska. Wytwarza ono niewielkie ilości dwutlenku węgla. Po spaleniu pelletu pozostają jedynie śladowe ilości popiołu, który możesz wykorzystać jako nawóz.

Pellet Barlinek – oszczędne i ekologiczne ogrzewanie domu

Pellet Barlinek to nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne rozwiązanie. Jego ceny są znacznie niższe w porównaniu do tradycyjnych paliw kopalnianych i olejowych. Pellet Barlinek skutecznie ogrzewa mieszkanie. W tym aspekcie nie ustępuje w niczym znacznie droższemu węglowi kamiennemu. Spalanie granulatów może odbywać się w specjalnych kotłach bezobsługowych, które można dołączyć do już istniejącej instalacji C.O.

Skład opału PPUH Piórki działa na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Zaopatrujemy w tani pellet Barlinek mieszkańców takich miejscowości, jak: Sulęcin, Choszczno, Myślibórz, Drezdenko i Międzyrzecz.

Ogrzewanie mieszkań i budynków użyteczności publicznej

Dzięki pelletowi barlineckiemu można efektywnie zadbać o odpowiednią temperaturę w lokalu mieszkalnym. Nasz pellet doskonale sprawdza się przy ogrzewaniu zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni. Podobnie jak pellet Lava oraz Olimp, Barlinek jest przyjazny dla środowiska. Piec przeznaczony do jego spalania jest niedrogi i łatwy w instalacji. Cechuje go także prostota obsługi. Decydując się na to rozwiązanie, wybierasz tanie i skuteczne ogrzewanie swojego domu lub mieszkania.

Ceny produktu wytwarzanego w Polsce utrzymują się na stałym poziomie niemal przez cały rok. Po to rozwiązanie chętnie sięgają nie tylko właściciele domów i mieszkań, ale również firmy, obiekty użyteczności publicznej oraz niewielkie zakłady produkcyjne.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło