Pellet Barlinek

Pellet Barlinek

help_outlineZapytaj o produkt
Pellet Barlinek

Pellet Barlinek

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Pellet Barlinek to jeden z trzech dostępnych w naszym sklepie materiałów opałowych. Z jego stosowaniem wiąże się wiele korzyści. Uzyskiwane z odpadów drzewnych granulki podczas palenia przyjemnie pachną świeżym drewnem. Takie paliwo z biomasy nie zanieczyszcza środowiska. Wytwarza ono niewielkie ilości dwutlenku węgla. Po spaleniu pelletu pozostają jedynie śladowe ilości popiołu, który możesz wykorzystać jako nawóz.

Pellet Barlinek to nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne rozwiązanie. Jego ceny są znacznie niższe w porównaniu do tradycyjnych paliw kopalnianych i olejowych. Pellet Barlinek skutecznie ogrzewa mieszkanie. W tym aspekcie nie ustępuje w niczym znacznie droższemu węglowi kamiennemu. Spalanie granulatów może odbywać się w specjalnych kotłach bezobsługowych, które można dołączyć do już istniejącej instalacji C.O.

Pellet Barlinek – wysokowydajny opał z certyfikatami jakości

Pellet Barlinek to synonim materiału opałowego wysokiej jakości. Marka Barlinek jako pierwsza w Polsce otrzymała aż dwa certyfikaty potwierdzające jakość produkowanego pelletu. Jest to gwarancja najwyższej klasy wszystkich oferowanych przez nią produktów.

Pellet Barlinek jest jednym z najstabilniejszych jakościowo paliw stałych do ogrzewania budynków. Potwierdza to prestiżowy certyfikat DINplus, przyznawany wyłącznie najlepszym materiałom opałowym. Klienci wybierający pellet marki Barlinek mają dzięki temu pewność, że korzystają z opału produkowanego z czystej trociny. W składzie pelletu nie ma kory, piasku oraz szkodliwych związków chemicznych. Pellet Barlinek znajduje się na szczycie zestawienia najbardziej jakościowych opałów drzewnych dostępnych w Europie. Potwierdza to certyfikat ENplus A1, przyznawany przez wiodącego na świecie lidera certyfikacji pelletu drzewnego.

Topowy produkt polskiej marki jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym godła dla „Konsumenckiego Lidera Jakości”. Pellet Barlinek otrzymał również tytuł dla „Akcentu Roku” oraz „Płomienia Roku”.

Ogrzewanie mieszkań i budynków użyteczności publicznej

Dzięki pelletowi barlineckiemu można efektywnie zadbać o odpowiednią temperaturę w lokalu mieszkalnym. Nasz pellet doskonale sprawdza się przy ogrzewaniu zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni. Podobnie jak pellet Lava oraz Olimp, Barlinek jest przyjazny dla środowiska. Piec przeznaczony do jego spalania jest niedrogi i łatwy w instalacji. Cechuje go także prostota obsługi. Decydując się na to rozwiązanie, wybierasz tanie i skuteczne ogrzewanie swojego domu lub mieszkania. Po to rozwiązanie chętnie sięgają nie tylko właściciele budynków mieszkalnych, ale również firmy, obiekty użyteczności publicznej oraz niewielkie zakłady produkcyjne.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło