Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Tani ekogroszek

W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości ekogroszek. Jest to rodzaj naturalnego paliwa stałego, sprzedawany w formie granulek o wielkości od 5 do 25mm. Tworzy się go z węgla kamiennego lub brunatnego o niskiej spiekalności (RI < 10) oraz śladowej zawartości siarki i substancji niepalnych.

Podczas procesu spalania ekogroszek emituje dużo ciepła, pozostawiając po sobie jedynie niewielkie ilości popiołu, dymu i szkodliwych substancji. Jest to więc idealny wybór dla wszystkich, którym zależy na ochronie otaczającego ich środowiska. Warto również zauważyć, że kotły przeznaczone do jego użytkowania są bezpieczniejsze od kotłów tradycyjnych.

Dostępny u nas ekogroszek pochodzi wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów. Jest odpowiednio suchy, wysokokaloryczny i sprzedawany w konkurencyjnej cenie. Dzięki niskim kosztom eksploatacji stanowi wydajny sposób na ogrzanie domu.

U nas znajdziesz:

  • Ekogroszek (czeski)
  • Ekogroszek (srebro)
  • Ekogroszek (turbo)

Nasz produkt jest sprzedawany na tony, bądź w wytrzymałych, szczelnych workach o pojemności 25 kg, dzięki którym może być łatwo i wygodnie przewożony i przechowywany (ekogroszek workowany). Oferujemy także jego szybki transport do Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i innych miast należących do województwa lubuskiego. Przy większych zamówieniach gwarantujemy atrakcyjne zniżki na nasze towary.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy nasz ekogroszek spełni Twoje oczekiwania, nie wahaj się zdecydować na przetestowanie jego próbki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło