Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Szeroka oferta pelletu i brykietu

Pellet to rodzaj paliwa stałego służącego do ogrzewania pomieszczeń. Jest wykonany z różnego rodzaju biomasy (jak np. kora, czy drewno) i sprasowany pod wysokim ciśnieniem do postaci niewielkich granulek. Stanowi jedno z najbardziej opłacalnych i ekologicznych źródeł energii. Podczas spalania emituje niską ilość dwutlenku węgla, a po zakończeniu całego procesu pozostawia po sobie małą ilość popiołu – dlatego polecany jest wszystkim, dla których ważna jest ochrona środowiska.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór najlepszej jakości pelletu o wysokiej kaloryczności. Jest on tani, a zarazem stworzony z dobrego drewna. Produkt ten jest dostępny w szczelnych workach o pojemności 15 kg – co zapewnia jego komfortowy przewóz i przechowywanie.

Sprzedajemy wyłącznie certyfikowany pellet pochodzący od uznanych producentów. Nasi Klienci mogą wybrać towar o różnej wielkości i składzie granulek, nadający się do użytkowania we wszystkich kotłach. Przy większych zamówieniach oferujemy kupującym atrakcyjne zniżki.

U nas kupisz:

Gwarantujemy terminowy i bezpieczny transport zakupionego u nas pelletu na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Dojeżdżamy też do Klientów zamieszkujących inne obszary województwa lubuskiego.

Umożliwiamy również szybkie zaopatrzenie się w brykiety z węgla brunatnego REKORD i brykiety drzewne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom produkty.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło