Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Sprzedaż pelletu w Myśliborzu

Jednym z najwydajniejszych materiałów opałowych dostępnych obecnie na rynku jest pellet. Myślibórz to miasto, którego mieszkańcy chętnie korzystają z tego opału. Jeśli i Ty należysz do osób poszukujących czystego, ekologicznego oraz wygodnego w użyciu paliwa o wysokiej efektywności energetycznej, sprawdź ofertę naszego sklepu.

Klientom z Myśliborza i okolic oferujemy certyfikowany pellet pochodzący od renomowanych producentów. Poltarex, Barlinek, Lava i Olimp to tylko niektórzy z nich. Wszystkie produkty dostępne są w łatwych w transporcie workach o pojemności 15 kg. Możesz kupować je na sztuki lub palety. Bez względu na wybraną formę zakupu oferujemy dostawę pod wskazany przez Ciebie adres. Stali klienci oraz osoby dokonujące większych zamówień mogą liczyć na zniżki i atrakcyjne rabaty cenowe.

Dlaczego warto wybierać certyfikowany pellet?

Wszystkie produkty oferowane naszym klientom z Myśliborza posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Tylko taki pellet spełnia szereg międzynarodowych norm i może być określany jako paliwo ekologiczne. Oferowane przez nas materiały produkowane są z najwyższej jakości biomasy (suchych trocin i zrębek drzewnych). Nieuczciwi sprzedawcy często dodają do tego również pozostałości po produkcji mebli, wraz z elementami plastikowymi oraz zawierającymi żywicę poliuretanową i epoksydową. Wszystko po to, by obniżyć cenę produktu. W takim przypadku pellet nie jest już jednak paliwem ekologicznym. Warto o tym pamiętać przy wyborze tego materiału.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru produktu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli mieszkasz w Myśliborzu lub Choszcznie pellet sprzedawany w naszym sklepie to dla Ciebie najlepszy możliwy wybór.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło