Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Sprzedaż pelletu w Choszcznie

W miastach takich jak Choszczno pellet jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do ogrzewania budynków. Wynika to z jego niewątpliwych zalet. To opał w pełni ekologiczny, wydajny i bezpieczny w użytkowaniu. Podczas spalania nie wydziela niebezpiecznych substancji zanieczyszczających powietrze, a po spaleniu nie pozostawia dużej ilości popiołu. Jest to więc niezwykle czysty opał, co docenia większość użytkowników pieców na pellet. Jeśli i Ty chcesz aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego, zależy Ci na ograniczeniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery, a dodatkowo chcesz zaoszczędzić na rachunkach poprzez korzystanie z opału o dużej efektywności energetycznej, pellet jest stworzony dla Ciebie.

Nasza oferta dla mieszkańców Choszczna

W firmie PPUH Piórki znajdziesz wyłącznie certyfikowany pellet pochodzący od sprawdzonych dostawców. Aktualnie do wyboru masz opał produkowany przez firmy takie jak Barlinek, Poltarex, Olimp, Lava, Sylva, Fabich, EB i Diament. Nasz pellet sprzedajemy w workach o pojemności 15 kg. Możesz kupować go na sztuki lub zamówić całą paletę z dostawą pod wskazany adres. Przy większych zamówieniach zapewniamy nie tylko dostawę, ale także pomoc w rozładunku. W takim przypadku możesz liczyć również na atrakcyjne promocje i zniżki na wybrany asortyment.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Jednocześnie przypominamy, że poza Choszcznem obsługujemy również inne miejscowości w województwie zachodniopomorskim oraz lubuskim. Znajdziesz nas m.in. w Myśliborzu, Międzyrzeczu, Sulęcinie, Drezdenku i Lubiszynie. Pellet to czysty i ekologiczny materiał o wysokiej kaloryczności. Nie wahaj się i już dziś zamów wydajny opał z dostawą do domu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło