Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Sprzedaż pelletu w województwie zachodniopomorskim

Pellet to ekologiczne paliwo stałe pozyskiwane z biomasy (trocin i zrębek drzew liściastych lub iglastych). Najczęściej przyjmuje formę granulatu pakowanego w worki o określonej pojemności. U nas jest to 15 kg. Jeśli szukasz wysokiej jakości pelletu w zachodniopomorskim, sprawdź ofertę firmy PPUH Piórki. W sprzedaży posiadamy wysokowydajny opał pochodzący od renomowanych dostawców. Aktualnie oferujemy pellet produkowany przez firmy takie jak Poltarex, Diament, Lava, Fabich, Sylva, Olimp, EB oraz Barlinek. W obliczu rosnącego wciąż zanieczyszczenia środowiska wybór ekologicznego paliwa w alternatywie dla nieodnawialnych źródeł energii to najlepszy sposób na aktywny wkład w ochronę przyrody.

Czy ogrzewanie domu pelletem to dobry pomysł?

Dostępny dla naszych klientów z województwa zachodniopomorskiego pellet to jeden z najpopularniejszych materiałów opałowych. Wynika to z jego licznych zalet. Poza tym, że jest opałem w pełni ekologicznym, pozyskiwanym z odpadów drzewnych (zero waste), to wyróżnia się znakomitą wydajnością. Wartość opałowa pelletu jest bardzo wysoka, co przekłada się na dużą efektywność energetyczną, a co za tym idzie, oszczędności na ogrzewaniu. Na rynku trudno znaleźć inny opał charakteryzujący się podobną wydajnością.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Jeśli mieszkasz w województwie zachodniopomorskim, sprawdź naszą ofertę pelletu w Myśliborzu lub Choszcznie. Materiał ten możesz kupić osobiście w jednym z naszych sklepów stacjonarnych lub zamówić z dostawą pod wskazany adres. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z jedynym z naszych oddziałów.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło