Pellet Poltarex Diamond

Pellet Poltarex Diamond

help_outlineZapytaj o produkt
Pellet Poltarex Diamond

Pellet Poltarex Diamond

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutną nowość- pellet Diamond. Produkowany jest ze szczególnie wyselekcjonowanej trociny stolarskiej, dzięki czemu produkt cechuje wyraźnie jaśniejszy kolor. Kupując certyfikowany pellet Diamond masz pewność, że:

  • Paliwo jest produkowane z czystej trociny sosnowej, bez dodatku kory, piasku czy związków chemicznych
  • Dzięki gwarancji wysokiej kaloryczności pelletu spalasz jego niewielką ilość
  • Eksploatowane przez ciebie urządzenie grzewcze będzie pracowało bezawaryjnie
  • Po spaleniu 1 tony uzyskasz znikomą ilość popiołu, poniżej 4 kg
  • Nie tworzą się spieki blokujące palnik

Pellet Poltarex Diamond to nowość w segmencie materiałów opałowych. Ten wysokowydajny produkt wytwarzany jest przy użyciu wyłącznie specjalnie wyselekcjonowanych zrębek drzewnych. Do jego produkcji wykorzystywane są tylko absolutnie najlepsze trociny i wióry sosnowe, dzięki czemu opał ten wyróżnia się wyraźnie jaśniejszym kolorem. Poza tym cechuje go doskonała kaloryczność, zmniejszona zawartość popiołu po spaleniu oraz wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Pellet Poltarex Diamond – doskonały produkt w atrakcyjnej cenie

Pellet Poltarex Diamond to produkt o wyśmienitych właściwościach użytkowych.  Jego kaloryczność, a co za tym idzie, efektywność energetyczna jest porównywalna do najwydajniejszych paliw stałych dostępnych na rynku. Opał ten przeznaczony jest dla klientów wymagających zdecydowanie najwyższej jakości. Podobnie jak ceniony od lat pellet Poltarex Premium spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami DINplus oraz ENPlus A1. Ponadto jest wyróżniony także certyfikatem FSC, przyznawanym produktom wytwarzanym zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dzięki temu jest to najbardziej ekologiczny z produktów firmy Poltarex.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło