Pellet Olimp

Pellet Olimp

help_outlineZapytaj o produkt
Pellet Olimp

Pellet Olimp

Akceptuję zasady polityki prywatności  

W firmie PPUH Piórki zaopatrzysz się w najwyższej jakości pellet Olimp. Jest to wydajne i ekonomiczne źródło energii. Nadaje się ono nie tylko do ogrzewania domów i mieszkań, ale także lokali użytkowych oraz hal produkcyjnych, magazynów i obiektów użyteczności publicznej. Pellet Olimp cechuje się właściwościami energetycznymi na najwyższym poziomie. Jego spalanie w piecu zapewnia pomieszczeniu optymalną temperaturę przez cały czas.

W firmie PPUH Piórki zaopatrzysz się w najwyższej jakości pellet Olimp. To wydajne i ekonomiczne źródło energii. Nadaje się nie tylko do ogrzewania domów i mieszkań, ale także lokali użytkowych oraz hal produkcyjnych, magazynów i obiektów użyteczności publicznej. Pellet Olimp cechuje się właściwościami energetycznymi na najwyższym poziomie. Jego spalanie w piecu zapewnia pomieszczeniu optymalną temperaturę przez cały czas.

Pellet Olimp – praktyczne paliwo z biomasy

Dostępny w naszym sklepie pellet Olimp to paliwo, którego użytkowanie jest bezpieczne dla środowiska. Podobnie jak pellet Barlinek wytwarzany jest wyłącznie z najwyższej jakości biomasy, czyli zrębków i trocin, powstałych na skutek obróbki drewna. Pellet Olimp po spaleniu generuje niewielką ilość popiołu, który nadaje się do wykorzystywania jako pełnowartościowy nawóz. Paliwo zawiera w swoim składzie żywicę zwiększającą wydajność palenia. To sprawia, że pellet nie zużywa się zbyt szybko, a jedna jego paczka wystarczy na długi czas. Dodatkową zaletą paliwa jest niskie stężenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Paliwo opałowe Olimp – wysoka wydajność i oszczędności na ogrzewaniu

Zastanawiasz się, po czym poznać, że pellet odznacza się wysoką jakością? Świadczy o tym jasna barwa, która wskazuje, że paliwo jest czyste i naturalne, a w jego składzie nie ma sztucznych i chemicznych domieszek. Tani pellet Olimp dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi, w tym wysoką kalorycznością i doskonałą efektywnością energetyczną. Instalacja kotła na to paliwo jest możliwa nawet wtedy, gdy sieć C.O. nie została zmodernizowana. Inwestycja nie tylko szybko się zwróci, ale każdego roku będzie generować wysokie oszczędności.

Dlaczego warto wybierać ekologiczne paliwa stałe?

Oferowany naszym klientom pellet Olimp to paliwo w pełni ekologiczne. W obliczu rosnących wciąż problemów związanych z degradacją naturalnego środowiska wybór paliwa wytwarzanego z odnawialnych materiałów stanowi aktywny wkład w ochronę otaczającej nas przyrody. Wiele osób przestało zwracać uwagę wyłącznie na fakt, by kupiony opał był ekonomiczny i wydajny. Coraz większa grupa właścicieli budynków mieszkalnych, lokali usługowych, zakładów produkcyjnych czy obiektów użyteczności publicznej stara się żyć w zgodzie z naturą. Wybierając pellet Olimp, nie przyczyniasz się do wzrostu emisji dwutlenku węgla do atmosfery, a co za tym idzie, zwiększonej produkcji smogu. Paląc pelletem, możesz więc spać spokojnie i mieć czyste sumienie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło