• Nowy
Pellet Olimp

Pellet Olimp

help_outlineZapytaj o produkt
Pellet Olimp

Pellet Olimp

Akceptuję zasady polityki prywatności  

W firmie PPUH Piórki zaopatrzysz się w najwyższej jakości pellet Olimp. Jest to wydajne i ekonomiczne źródło energii. Nadaje się ono nie tylko do ogrzewania domów i mieszkań, ale także lokali użytkowych oraz hal produkcyjnych, magazynów i obiektów użyteczności publicznej. Pellet Olimp cechuje się właściwościami energetycznymi na najwyższym poziomie. Jego spalanie w piecu zapewnia pomieszczeniu optymalną temperaturę przez cały czas.

Pellet Olimp – praktyczne paliwo z biomasy

Dostępny w sprzedaży u nas pellet Olimp to paliwo, którego użytkowanie jest bezpieczne dla środowiska. Właściwości ekologiczne pelletu związane są z kilkoma czynnikami. To opał, który jest wytwarzany z biomasy (podobnie jak w przypadku pelletu Barlinek albo Lava), czyli zrębków i trocin, powstałych na skutek obróbki drewna. Pellet Olimp po spaleniu generuje niewielką ilość popiołu, który nadaje się do wykorzystywania jako pełnowartościowy nawóz. Paliwo zawiera w swoim składzie żywicę zwiększającą wydajność palenia. To sprawia, że pellet nie zużywa się zbyt szybko, a jedno jego paczka wystarczy na dłuższy czas. Dodatkową zaletą paliwa jest niskie stężenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Tani pellet to główny asortyment naszego sklepu, którego oddziały znajdują się w województwie lubuskim oraz zachodniopomorskim. Mieszkańcom takich miejscowości, jak Drezdenko, Myślibórz, Sulęcin, Międzyrzecz oraz Choszczno oferujemy pellet najwyższej jakości.

Paliwo opałowe Olimp - wysoka wydajność i oszczędności

Zastanawiasz się, po czym poznać, że pellet odznacza się wysoką jakością? Świadczy o tym jasna barwa, która wskazuje, że paliwo jest w pełni czyste i naturalne, a w jego składzie brak jest jakichkolwiek sztucznych i chemicznych domieszek. Tani pellet Olimp dostępny w naszej ofercie odznacza się bardzo dobrymi walorami opałowymi. Instalacja kotła na to paliwo jest możliwa nawet wtedy, gdy sieć C.O. nie została zmodernizowana. Inwestycja nie tylko szybko się zwróci, ale każdego roku będzie generować wysokie oszczędności.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło