Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Sprzedaż pelletu w Drezdenku

Naszym klientom z Drezdenka oferujemy najwyższej jakości pellet pochodzący od sprawdzonych producentów, m.in. Barlinek, Poltarex, Olimp, Lava, Sylva, Fabich, EB i Diament. Pellet sprzedajemy w workach o pojemności 15 kg. Mogą być to pojedyncze sztuki lub całe palety. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową z dostawą pod wskazany adres. Przy dużych zamówieniach klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.

Pellet z ekologicznej biomasy

Wszystkie oferowane przez nas materiały opałowe pozyskiwane są z najwyższej jakości biomasy – suchych trocin oraz zrębek drzew iglastych. To bardzo wydajne produkty, zapewniające duży płomień i przedłużony czas palenia. Dostępny dla klientów z Drezdenka pellet jest materiałem w pełni bezpiecznym, ponieważ nie ulega samozapłonowi. Można przechowywać go w komórkach, garażach oraz magazynach, w których wilgotność jest bardzo niska. Co bardzo ważne, pellet to produkt w pełni ekologiczny, niezanieczyszczający środowiska naturalnego. W obecnych czasach, w których zmiany klimatu widoczne są gołym okiem, wykorzystywanie naturalnych materiałów opałowych przyczynia się aktywnie do ochrony otaczającej nas przyrody. Jeśli los naszej planety nie jest Ci obojętny, zamień swój obecny opał na ekologiczny pellet.

Klientów z Drezdenka zapraszamy do zamawiania dostępnych u nas produktów. Jednocześnie przypominamy, że nasz pellet można kupić również w innych miejscowościach województwa lubuskiego. Jeśli szukasz pelletu w Lubiszynie, Sulęcinie lub Międzyrzeczu, znajdziesz go w naszym sklepie. Wszystkie oferowane produkty dostarczamy do klientów z całego województwa.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło