Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Sprzedaż pelletu w województwie lubuskim

Zajmujemy się sprzedażą pelletu w województwie lubuskim. Prowadzimy dwa sklepy stacjonarne. Pierwszy z nich znajduje się w Zwierzynie, natomiast drugi w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z wszystkich pobliskich miejscowości. Oferowany przez nas m.in. w Międzyrzeczu pellet to ekologiczny produkt pochodzący od renomowanych dostawców. O wysokiej klasie dostępnych materiałów świadczą liczne certyfikaty jakości. Pellet w lubuskim pakowany jest w szczelne worki o pojemności 15 kg. Każdy z klientów może dzięki temu dobrać jego ilość do swoich indywidualnych potrzeb.

Pellet z dostawą na terenie całego województwa

Jeśli szukasz wysokiej jakości materiału opałowego na terenie województwa lubuskiego, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. W przypadku, gdy nie możesz osobiście odebrać zamówionego pelletu, gwarantujemy Ci dostawę pod wskazany przez Ciebie adres. To doskonała propozycja zarówno dla klientów zamawiających znaczne ilości tego materiału, jak i osób mieszkających z dala od Gorzowa Wielkopolskiego. Kupiony pellet dowozimy do klienta nowoczesnymi samochodami dostawczymi. Przy zakupie większej ilości towaru pomagamy z rozładunkiem w miejscu dostawy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jeżeli zależy Ci na produktach wysokiej jakości, profesjonalnej obsłudze, atrakcyjnych cenach oraz indywidualnym podejściu do potrzeb klienta, to nie mogłeś lepiej trafić. W przypadku dodatkowych pytań na temat oferty pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami przy użyciu dostępnego na stronie formularza lub bezpośrednio, dzwoniąc do jednego z naszych sklepów.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło