• Nowy
Pellet Lava Premium

Pellet Lava Premium

help_outlineZapytaj o produkt
Pellet Lava Premium

Pellet Lava Premium

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępny w PPUH Piórki pellet Lava jest paliwem przyjaznym środowisku. Powstaje z trocin drzew iglastych. Proces jego spalania powoduje wytworzenie minimalnej ilości dwutlenku węgla i innych substancji. Po pellecie Lava pozostaje niewielka ilość popiołu, stanowiącego doskonały, pełnowartościowy nawóz dla roślin. Jego wykorzystanie w uprawie i ogrodnictwie nie powoduje powstania konieczności utylizacji biomasy. Pellet świetnie zastępuje nawozy mineralne, a dzięki wysokiemu pH skutecznie odkwasza glebę, czyniąc ją bardziej przyjaznym dla roślin środowiskiem.

Pellet Lava – paliwo przyjazne środowisku

Pellet Lava to doskonała alternatywa dla innych paliw, takich jak: olej opałowy, ekogroszek, węgiel kamienny. Ten materiał cechuje wysoka wartość opałowa, wydajność spalania oraz niska wilgotność. Dodatkowo za jego zakupem przemawia atrakcyjna cena.

Lava to paliwo dopasowane do potrzeb osób ceniących sobie wygodę. Piece na pellet są praktycznie bezobsługowe, Z łatwością utrzymują one odpowiedni poziom temperatury we wnętrzu. Stosując paliwo Lava, a także pellet Olimp i Barlinek nie musisz ciągle doglądać kotła. Wystarczy, że zajrzysz do jego wnętrza raz na jakiś czas, sprawdzając, czy nie ma konieczności dołożenia opału.

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w województwie lubuskim, a jej oddział w województwie zachodniopomorskim. Obsługujemy klientów z takich miejscowości, jak: Choszczno, Sulęcin, Myślibórz, Międzyrzecz i Drezdenko, oferując im tani pellet najwyższej jakości.

Produkcja paliwa opałowego Lava – wysoka wydajność w atrakcyjnej cenie

Wytwarzanie pelletu Lava z trocin to złożony proces, w ramach którego realizuje się cztery etapy: mielenie, suszenie, granulowanie oraz chłodzenie. Prowadzi to do powstania niewielkie granulek, dzięki którym można skutecznie ogrzewać mieszkania, lokale czy magazyny, nie martwiąc się o koszty całego przedsięwzięcia. Pellet Lava produkujemy w zakładzie wyposażonym w wysokiej jakości maszyny. Dzięki temu wytworzone przez nas paliwo odznacza się niską wilgotnością i w konsekwencji lepszą wydajnością.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło