Pellet drzewny A2

Pellet drzewny A2

help_outlineZapytaj o produkt
Pellet drzewny A2

Pellet drzewny A2

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Pellet drzewny A2 PREMIUM ★★★★ wysokiej jakości produkowany wyłącznie z wiórów z obróbki drzewa głównie sosnowego, dzięki temu posiada wysoką wartość energetyczną ok. 17MJ/kg stanowiąc sprawdzoną alternatywę dla koksu, węgla, gazu czy oleju opałowego.

Pellet drzewny A2 to doskonałej jakości materiał opałowy, stanowiący znakomitą alternatywę dla tradycyjnych paliw kopalnych. Produkowany wyłącznie z suchych trocin i zrębek drzew iglastych, głównie sosny. Pellet nie zawiera piasku, kory ani szkodliwych substancji chemicznych. Bardzo dobrze się pali i dostarcza dużo energii. Wszystko dzięki wysokiej wartości energetycznej –  ok. 17MJ/kg. Pellet dostępny w wygodnych w transporcie workach o pojemności 15 kg. Worki można kupować na sztuki lub palety. W przypadku większych zamówień gwarantujemy transport pod wskazany adres oraz pomoc w rozładunku towaru.

Kiedy warto wybrać pellet drzewny A2?

Prezentowany pellet to produkt o klasie właściwości A2 (według międzynarodowego standardu ENplus). W związku z tym przeznaczony jest przede wszystkim do palenia w urządzeniach o dużej mocy. Z tego powodu zdecydowanie częściej wybierają go właściciele zakładów przemysłowych. W prywatnych gospodarstwach wyposażonych w niewielkie kotły materiał ten jest rzadziej spotykany. Z uwagi na nieco większą zawartość popiołu powstającego po spaleniu pellet drzewny A2 wyróżnia bardzo atrakcyjna cena. W porównaniu np. z pelletem Poltarex Diamond jest po prostu tańszy. To ogromna zaleta tego produktu i jeden z głównych powodów, dlaczego jest tak chętnie wybierany przez klientów.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło